Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gyenge a gépem? Kérem a...

Ludvig Zsóka kérdése:

Gyenge a gépem? Kérem a segítségeteket! HD minőségű videókat nem tudja folyamatosan lejátszani a gépem

Figyelt kérdés

Laptopom (Toshiba Satrllite):

Proci: Intel (R) Pentium (R) CPU 2020M @ 2,40GHz 2,40 GHz

RAM: 6,00 GB (5,88 GB használható)

Rendszer 64 bites x64-alapú processzor


Op.rendszer Windows 8.1


Net szolgáltató: T-Home: Vizsgálati eredmény

Letöltése 7,7 Mbit/s

Feltöltés 0,9 Mbit/s

Válasz 40,0 ms


Tudod letölt

MP3 4,1 sec

CD 12,1 min

DVD 1,4 hod


Korszerűtlen a gép? Mit kell rajta bővíteni?

Net szolgáltatás vacak?


Csak jó felhasználói szinten ismerem a számítástechnikát.



2015. ápr. 24. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha Youtube videókról van szó, akkor a net lesz a szűk keresztmetszet. A procinak bőven vinnie kell még a 4K-t is.
2015. ápr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Laptop nem arra lett kitalálva, hogy bővítsd. Az már a 350k+ gamer fajtákra igaz, hogy tudod szabadon (szabadabban) bővíteni meg cserélni az alkatrészeket.


Vagy a nettel lesz baj (nem elég neki), vagy nagyon poros és a magas hőmérséklet miatt csökken a teljesítmény. Esetleg tele van szeméttel.


Első körben CCleaner-t szedd le, majd a felesleges adatokat pucold le a gépedről, ezzel már minimálisan látható gyorsulást érzékelhetsz, ha nem szoktad pucolni a gépedet. Utána ha még mindig lassú, meg kéne nézni érintéssel mennyire forró. Az én laptopom pl volt olyan hogy az ölemben nem tudtam tartani, olyan forró volt. Ez nyilván nem jó, akkor érdemes elvinni szervizbe ahol kipucolják meg újrakenik amit kell.


Ha ezek után se jó akkor egy másik gépre kell beruházni.

2015. ápr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos, megnyugtató válaszokat:)


Hétfőn jön a T-Home hozzám egyéb más ügyekben, akkor ezt is megbeszéljük.


A gépem még nincs egy éves, ragyogó tiszta:) és hűtőventilátor van alatta.


Igen, elég sok progi fut egyfolytában, ez jó ötlet, megkezdtem a ritkítást. Épp most töröltem véletlenül egy fontosat:)


Köszönöm szépen a válaszokat.

2015. ápr. 25. 07:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem írtad a böngészőt, próbáld meg a konkurenciát :)
2015. máj. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg kapcsold át a h*lye lefagyogató Flash Playert az új HTML5 lejátszójára: https://www.youtube.com/html5
2015. máj. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nahat! Masko is fogok krdezni, a sok otletsziporkabol sokat tanul az ember:) koszi
2015. máj. 3. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!