Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem fut rendesen a Need...

Miért nem fut rendesen a Need For Speed Pro Street? /bővebben lent/

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy feltelepítem a játékot s elindítom, az intró meg dolgok rendesen mennek, majd mikor a legelső indításnál létre kell hozni egy profilt, akkor a játék nagyon lassan fut és akadozik. Nem értem, mi lehet a baja. Fraps alapján van 4000 fps-em... Plusz ha elindítom a fraps-at, hogy fölvegye azt, amit csinálok, akkor fut rendesen a játék. A grafika alapjában véve a legrosszabbra van állítva, legrosszabb felbontáson s ha ezen megpróbálok változtatni, akkor kifagy a játék. Versenyig még nem jutottam el... Van egy tippem, hogy mi lehet a baja, de nem tudom, hogyan oldjam meg. GTA4-nél is hasonló volt a helyzet. Elindítottam ott is a játékot és panaszkodott a játék, hogy a videókártyám túl gyenge, ezért nem engedte feljebb rakni a grafikát. Azonban nem gyenge a kártyám, egy GTX970-em van s a GTA4-et úgy programozták meg, hogy a (azthiszem) 2GB-nál nagyobb kártyákat nem tudja rendesen kezelni, ezért a parancsikonjához bekell írni valahová, hogy "-norestrictions" s ez megoldja a gondot. Próbáltam a Need For Speed-nél is ezt, de nem oldja meg a problémát. Google segítségével sem jutottam előrébb... Próbáltam a kompatibilitásnál dolgokat, de azok sem segítettek. Valami tipp, ötlet, hogy mi baja lehet és hogyan lehet megoldani?


A gépem adatai, hátha segít valamit:

i5 4460

GTX 970

8GB RAM

Windows 7 64bit



2016. márc. 17. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt. Frissítsd a drivert. Eredeti játékrol van szó? Steamos jatekok automatikusan optimalizalodnak uj kartyakra. Az nvidia az amdhez kepest sokkal roszabb a regi jatekokra, uj jatekoka terveztek, nem ugyelve a visszafele kompatibilitasra, de szoftveresen javithato reszben. Amugy nekem csak fullscreenba csinalja, windowed vagy windowed borderlessbe nem :/
2016. márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eredeti a játék. A PS2-ömre... :D De az NFS játékok nem Steamesek alapból sem, hanem Origin-esek, de ott se az összes. A Pro Street pl nem. A driver frissítést mindenképpen kipróbálom! Illetve az ablakos módot is. PS2-n meg mielőtt megkérdezné bárki, miért nem ott játszom, ott a játék nagyon szar. Akad, lassú, szarul néz ki nagyon és még az autók sem törnek vizuálisan... Köszi a választ! :)
2016. márc. 18. 17:49
 3/3 A kérdező kommentje:
Frissítettem, a dirvert, nem jó. Ablakos mód, nem jó. Egyszer olyat írt ki, hogy StackHash_0a9e, máskor meg azt, hogy ntdll.dll a hibamodul nevéhez.
2016. márc. 18. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!