Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megvettem Origin-ről a Battlef...

Megvettem Origin-ről a Battlefield 3-mat és ha belépek a játékba elkezd jobbra forogné az egész kép! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Előzőleg az nCore-ról töltöttem le ott is ezt csinálta aztán valahogy jó lett kijátszottam, majd most megvettem originről és a singlenél is meg a multinál is forog ez a sz*r mit kell csinálni hogy jó legyen? pls!

#Battlefield 3 #BF3 bug #BF3 forog a karakter #BG3 forog
2016. márc. 20. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. márc. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 axonbite ***** válasza:
próbából indítás előtt vedd le a billentyűt hátha nem kompatibilis a játékkal ha beléptél és nem forog a kép rakd vissza.
2016. márc. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az előző lopott változat fennt hagyott valamit a gépen. Egy fájlt, esetleg a registry bejegyzést és az bolondítja a játékot.
2016. márc. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a lopott verzió is csinálta ezt, majd áligattam a grafikán vagy nem tudom, de abbahagyta pont addig míg kijátszottam aztán megint majd eltöröltem, és megvettem origin és itt is egyből csinálja.... az nem lehet hogy az hogy nincs benne videókártya, csak az alaplapi 2Gb-os de attól viszi Medium-on meg High-on>..
2016. márc. 21. 14:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy az okozza, akkor inkább valami egér beállítás lehet a bűnös. próbáld ki ezeket: a winmdows-ban az egér beállításainál kapcsold ki a markolót és az egér gyorsítást. Az egér érzékenysége a windows-ban mindíg 6-os legyen, ettől ne térj el. Ha betöltődik valami egér vagy bill. driver, azokat tiltsad le. Hátha megjavul, jó játékot!
2016. márc. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!