Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Új UPC wifi beszerelése óta...

Új UPC wifi beszerelése óta Utorretnél hiba lépett fel, mi okozhatja a problémát?

Figyelt kérdés
Új UPC routert kaptam (Ubee EVW3226) és amióta be van "szerelve" utorrtenél nincsen feltöltésem (leöltés teljesen jól működik, de a feltöltésem 0). A jobb alsó sarokban zöld pipát mutat, de mikor lefuttatom a beállítás kalauzt akkor a 'Sávszélesség' tesz elbukik bárhogyan is van beállítva (10053 vagy 10054 hiba kód). Port lett nyitva neki illetve számtalan beállítást kipróbáltam, de semmi eredmény. Valakinek valami ötlete? (technikai analfabétának számítok, légyszíves érthetően magyarázzatok) Köszönöm!

2016. márc. 20. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell feltolteni eleg seedelni mar ha ncore miatt kell
2016. márc. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 axonbite ***** válasza:
én azért átnézném a géped vírus ügyben: adwcleaner letöltés futtatás ha kész clean/ok újraindul a géped ezután malwarebytes letöltés futtatás. ezt a hiba kódot vírus is okozhatja.
2016. márc. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A probléma fent áll mind3 itthon lévő gépen. Valamint nem csak torrentnél lépett fel probléma, hanem tesomnál COD multi nem csatlakozik pl.
2016. márc. 20. 18:03
 4/5 Alex Fly ***** válasza:
Úgy tudom, az UPC használ protokollszűrést. És "természetesen" a P2P-t korlátozza leginkább...
2016. márc. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 andante ***** válasza:

Ugyan ez a problémám nekem is! Már többször írtam nekik, le sem sz.rják a dolgot, mondván: náluk minden rendben van!

Korábban 250/20 Mb/s volt a sebességem, de nemrég köttettem be az 500 - as verziót. Azóta továbbra is csak olyan 200 - 250 Mb/s volt a sebességem. Szintén szóvá tettem a dolgot, hogy Ők 500 - at ígértek, erre le vették olyan 150 - 180 ra!

Vigyázni kell velük!

Igaz még egy fokkal így is jobbak mint a T-HOME!

2016. márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!