Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem akartam a windows 10-et,...

Nem akartam a windows 10-et, mégis települt?

Figyelt kérdés

Már jópár napja felugrált az ablak, ha bekapcsoltam a gépet, hogy telepíteni szeretné a windows 10-et. Mindig elnapoltam, erre ma mindenféle kérdezés nélkül telepítette magát :(

Hogyan tudom visszaállítani a régit? Windows 8 volt a gépen, decemberben vásárolt laptop...


2016. márc. 21. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A Windows 10-re történő frissítést követően még egy hónapig visszaállhat a Windows előzőleg használt verziójára a Gépház > Frissítés és biztonság > Helyreállítás lehetőséget választva. Ezzel megtartja a személyes fájljait, de a frissítés után telepített alkalmazások és illesztőprogramok törlődnek, akárcsak a beállításokon végrehajtott módosítások.
2016. márc. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha bekapcsolva hagyod a Windows Update-et, automatikusan települni fog a 10. Surprise motherfucker.
2016. márc. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Óh, köszönöm szépen! :)
2016. márc. 22. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!