Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik ilyen program? Fontos!

Létezik ilyen program? Fontos!

Figyelt kérdés
Van egy zene ami nagyon tetszik, viszont olyan hangszer is van benne (hegedű) ami számomra elrontja az egészet, nem tudom elviselni a hegedűt. Létezik olyan program ami ingyenes, le tudom tölteni netről, és meg tudom ezt valahogy bütykölni? Pl ahol a zenét hangokra lehet szedni és az által újratenni. Lehet én vagyok a hülye hogy szerintem van ilyen, egy próbát megér. Ha valaki tud nekem segíteni, nagyon hálás lennék!

2016. márc. 23. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem igazan. Vannak progik, amik ugy-ahogy megcsinaljak, de elveszik mas is, hiszen egy hangsavbol (hacsak nincsenek meg kulon-kulon a hangszerek hangjai, ami nagyon ritka) nem lehet csak ugy kivagni reszeket.
2016. márc. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nekem már úgy is jó lenne, ha a "hegedűszólót" kivágnám, és a helyébe valami oda passzoló gitárszólót tennék, azt már megoldanám csak az alap program kellene

köszi azért, megy a zöld kéz!

2016. márc. 23. 16:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem érted, ha nincs külön hangsávokra szedve akkor nem hangszert szedsz ki, hanem az adott időpontban mindent. Mintha egy újságból vágnál ki valamit, hiába akarod csak az esernyőt eltűntetni, az ember aki tartja nem lesz alatta.
2016. márc. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aha, már értelek. Azt hittem csak a hangot szedi le :D Azért köszi :)
2016. márc. 23. 16:22
 5/5 axonbite ***** válasza:
én talán megpróbálkoznék audacity-vel bár lehet nem működik de egy próbát meg ér. úgy csinálnám ha van olyan hely ahol csak a hegedű szól kijelölném és zajszűréssel eltávolítanám. elméletileg amit kijelölök és zajszűröm az azzal azonos hangot zajnak veszi. persze ez csak elmélet nem biztos hogy működik.
2016. márc. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!