Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program ami képből...

Van olyan program ami képből zenét generál?

Figyelt kérdés
Olyan programot keresek, ami képből zenét generál. Angol nyelvű oldalakon találtam néhány olyan személyt és konkrét programokra való utalást, akik/amik állítólag képből zenét generálnak, de sehol sem találtam meg, hogy honnan lehet a programokat letölteni amiket ehhez használnak. [link] https://www.youtube.com/watch?v=c4cKlez0OCM [link] Tehát tud valaki olyan programot, amivel ezt meg lehet valósítani, vagy ha jobban tud nálam valaki angolul, akkor ki tudná silabizálni a fenti linkekből, hogy hogyan lehet ezeket a programokat beszerezni, amiket a fenti személyek használnak? Különösen a finn úriember által használt szoftver érdekelne. Segítségeteket előre is köszönöm.

#zene #grafika #komponálás #zenegenerálás #automatikus zene
2016. márc. 22. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs! Nem generálható tetszőleges kèpből zene. Ha lefènykèpezek egy kottát az ugye kèp lesz, de mèg mindìg zenèt kódol, adhatok neki más kódot, pl szìneket árnyalatokat, de akkor az meg nem kèp lesz ( vagy leginkább Picasso stìlus), mert az eredeti kódnak mèg mindìg visszafejthetőnek kell lennie. A linken is ez látható, hangjegyek helyett szìneket használnak, esetleg elfedik egy másik rèteggel ( ami valóban kèp), de az eredeti kód akkor is ott van ès az az elsődleges, nem az, hogy mi mögè rejtem ( egy egyszerű akármilyen rajzprogram kèpes egy átlátszó rèteget tenni a másikra amit nem látsz de ott van ès van rajta adat). De ez nem keverendő azzal, amikor lefènykèpezek egy patakot, mert abban nincs meg a zene kódoló rendszer, ergó max zajt tudok belőle generálni. Röviden: kèp ès hang nem konvertálható egymásban szabadon, mint ahogy pl a km/h ès a kg sem.
2016. márc. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
cat hellokitty.png > /dev/dsp
2016. márc. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pár perces keresgélés után ezeket találtam:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. márc. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meg itt van:

[link]

2016. márc. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linkeket! Nem baj, ha nem lehet tetszőleges képből, színes festményekből is szívesen generálnék zenéket, sőt az lenne a legjobb.
2016. márc. 23. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!