Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SOS! Hogyan tudok elrejteni...

SOS! Hogyan tudok elrejteni egy programot a Vezérlőpulton belül?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy játékot, amit időnként egyes családtagjaim szeretnek csak úgy letörölni, a letöltése pedig eleve egy fél napot vesz igénybe. Habár szinte minden felületen sikerült észrevétlenné tennem, ha megnyitom a Vezérlőpultot, és a Programok opción belül a Programok eltávolítása című pontot, szépen felsorakoztatja a törlésre adott szolgáltatások nevét, köztük az én játékomat is. Lehetséges, hogy Windows 10-nél elrejthessünk egy programot a listáról? Vagy kóddal levédetni? Talán csak külső alkalmazás segítségével? Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. márc. 24. 10:56
 1/3 anonim válasza:
Sajnos nem.De miért akarják letörölni?
2016. márc. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Pelenkásfiú ***** válasza:

regedit

Keresd meg ezt:

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall

Itt pedig keresd meg a játékot, majd töröld ki bal oldalon a "mappáját".

Ha nem látod a nevét, akkor végig kell menned azokon is, amiknek ilyesmi neve van: {624672CD-BFCF-42A9-AEFE-AB03ED3BFC2B}

Ezeknél jobb oldalon a DisplayName értékét figyeld!

2016. márc. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.: Mivel a játék részben internetes, így buta módon azt gondolják, hogy nagyobb a vírusveszély kockázata. A játék a "League of Legends", szerintem mindenki számára ismerős, és valószínűleg ilyen problémák nem is fognak fellépni. Csak hát ezt a családtagjaimnak hiába magyarázom. :)


2.: Köszönöm a segítséget! Utána nézek, egy próbát megér. :)

2016. márc. 24. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!