Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programokat rakjak a...

Milyen programokat rakjak a gépre?

Figyelt kérdés

tört windows 7 amit a rendszer eredetinek lát,milyen progikat rakjak rá? avast vírusírtó lesz rajta mert az ingyenes,a drivereket ugye alapból rárakom. valami tisztító porgram vagy egyéb ötlet?


program nélkül hogy tudom megnézni,hogy minden eszközöm naprakész(legújabb driverek,verziók)?



2,

hogy és hol tudom beállítani hogy indulásnál ne töltse be a gép pl a steamet vagy az amd gaming evolve-t mert azt mindig ki szoktam kapcsolni mert direkt gyenge grafikán játszok?


2016. márc. 24. 11:50
 1/3 anonim válasza:
Hello takaritoprogramnak en a CCleanert ajanlom en mar tobb eve hasznalom ezt es bevalt raadasul ingyenes is na meg ebben van olyan funkcio hogy ki tudod kapcsolni a programokat hogy miket toltson be indulasnal a rendszer!
2016. márc. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez külön program, start menü -> run -> "msconfig" <enter> -> startup fül.
2016. márc. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A cc cleaner csak a böngészési előzményeket törli nem? Én azt böngészőn belül szoktam
2016. márc. 24. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!