Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a Google nem keszit el...

Ha a Google nem keszit el semmi programot a Windows telefonokra, akkor a Microsoft miért nem válaszol erre úgy, hogy pl. androidra nem ad ki Officet vagy asztaliról letoltja a Chromeot?

Figyelt kérdés
Win telefonra nincs se youtube se maps. Szándékosan nem készítik el, amit a Microsoft csinált Youtube appot azt is letiltották.
2016. márc. 24. 13:38
 1/6 A kérdező kommentje:
letiltja*
2016. márc. 24. 13:39
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert nem ovisok.

Az ms-nek az az érdeke, hogy az ő szoftverüket használják. Ha az android piaci részesedése a wp-ének a többszöröse, akkor az ms-nek kb. nincs választása. Hiába fejleszt csak házon belül, a kutya nem használná a saját szoftvereit.

2016. márc. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2 vagyok. meging.


A másik oldalról meg a google minek fejlesszen olyan platformra, aminek a részesedése hibahatár alatt van? Azért, hogy segítse az elterjedését? Az meg neki nem érdeke.

2016. márc. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fejlesztenie sem kellene rá, mivel a Microsoft mar megcsinálta(ez egyébként sokkal jobb Youtube appot, mint a Googleé) rá, csak letiltotta. Cserébe el lehetne lehetetleniteni a Chromeoz Windowsról. Google kihasználhatja ovis módjára a monopolhelyzetét, a Microsoft nem?
2016. márc. 24. 13:56
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy kár, hogy nem terjen a Windows Mobile. Ezerszer jobb rendszer mint az android.
2016. márc. 24. 13:57
 6/6 anonim válasza:
Ebben igazad van. Én is Windows párti vagyok. Az a legjobb op. rendszer mobilra és laptopra. Bár szerintem táblagépek közül az ipadot szeretem használni de azon meg ios van, ami már sokszor kikészített. Az android meg sehol nem jó.
2016. márc. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!