Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » "Steam fiók lehetőségei...

"Steam fiók lehetőségei korlátozásra kerültek" De miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok..

Kb 4 napja beléptem Steam-be, és a jobb felső sarokban, piros háttérrel a következő üzenet várt: Értesítést kaptál a Steam Támogatástól.

Kíváncsi lettem hogy mi lehet az, így rányomtam és a következő ablakban ez fogadott:

"

Steam Támogatási értesítés "nevem" részére - március 22.

Úgy tűnik, hogy ezt a fiókot szabálysértő tevékenységre használták.

A Steam Támogatás megjelölte a fiókod, mivel lehet, hogy szabálysértő tevékenységet folytattak róla. Lépj kapcsolatba a Steam Támogatással, hogy segíthessünk.

A probléma megoldásáig a fiók lehetőségei korlátozásra kerültek.

A vásárlás, ajándékozás, csere, tárgyak vásárlása és eladása a Közösségi Piacon és a cd-kulcs aktiváció letiltásra került.

További információk erről a témáról elérhetők itt: A Steam szolgáltatási szabályzata.


Nos ez érdekes, mivel nem tudom mivel szeghettem szabályt.. Igaz vettem pár dolgot, (CS:GO,kb 20 láda+kulcs, 1-2 skin+1 Flip Knife Doppler) de ezt mind steam-en. Semmiféle külső oldal bevonása nélkül. még a tárcámba is maradt kb 10 euró.


Aki tud segíteni, hogy mit kéne ilyenkor tennem, és letudná írni hogy kb mi tartozik "Szabálysértő tevékenységnek", az jelezze kommentben, és aki tudna segíteni hogy mit kéne írnom a Steam-nek az írjon privát üzenet formában!


Előre is köszönöm a válaszokat/segítségeket! :)



2016. márc. 26. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Es honnan kerult ennyi penz az accodra?
2016. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Belsőépítész szakmával havi 150.000ft-ot keresek, plusz ösztöndíjam havi 30.000ft.
2016. márc. 26. 19:54
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és azt hozzá kell tennem, hogy 2 hónap alatt töltöttem fel annyit hogy ez meg legyen!
2016. márc. 26. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Vilagos:) Gondolom akkor direkt bankkartyan keresztul, nem PayPal vagy mas szolgaltatoval toltotted fel.


Orszag helyesen van beallitva?


Steam App, Steam Guard, sms-es hulyesegek kozul melyiket aktivaltad? Nem lehet, hogy kinabol belepkednek a fiokodba?


Amugy Steam Supportnak irj angolul hogy mi ez az egesz, milyen szabalysertesrol van szo.

2016. márc. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Írtam nekik, és valami ilyet írt ki:


*A Steam Támogatás nem tudja eltávolítani vagy módosítani a fiókodon levő olyan korlátozásokat, melyek meggátolnak a cserében vagy a Közösségi Piac használatában.*


A Közösségi Piacot és a Cserét érintő korlátozások teljes listájáért tekintsd át a GyIK-et

2016. márc. 29. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!