Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Felirat égetés?

Felirat égetés?

Figyelt kérdés
Én olyan programot keresek amivel lehet feliratot égetni mert már elkészítettem a feliratot subtitle workshop-al de hogy feltudjam tölteni youtubera vagy indavideora stb..azért kellene hogy felégessem a feliratot. Köszi előre is.

2016. márc. 26. 21:16
1 2
 1/12 Dongaben ***** válasza:
A Youtube tele van felirat égetési videókkal...
2016. márc. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az Avidemux is képes rá, viszonylag egyszerűen.
2016. márc. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. márc. 26. 21:23
 4/12 A kérdező kommentje:
Valamilyert nem működik nekem.
2016. márc. 26. 22:01
 5/12 anonim ***** válasza:

Avidemuxnál a karakterkódolást általában utf-8-ra kell állítani, én is szívtam vele. :)

Meg a betűtípus-fájlt is ki kell választani! (Nem a betűtípus nevét, hanem a fájlt! Pl. Times New Roman esetén times.ttf asszem.)

Kicsit macerás kezelni, de ha az ember egyszer megszokja, akkor remek kis program, nem csak felirat égetésére, de alapszintű vágási feladatokra meg konvertálásra is tökéletes. És ingyenes.

2016. márc. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én még nagyon kezdő vagyok ebben. Megcsináltam a feliratot és megnezhetem én de én fel is akarom tölteni youtubera és ezért ra kell égetnem .. De nehez. :D
2016. márc. 26. 22:07
 7/12 anonim ***** válasza:

Handbrake, ripbot


[link]

[link]

2016. márc. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mindkettőt kiprobalom, köszönöm szépen :)
2016. márc. 26. 22:10
 9/12 A kérdező kommentje:
Na jó, én kész vagyok! semmi sem működik..lehet hogy nekem van akkkor valami rosszul.
2016. márc. 26. 22:26
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb feliratégető a Bigasoft total video converter. Próbáltam, működik, sőt még feliratos .mkv fájlt is kezel úgy, hogy csak 5 percet vágtam ki és az odavaló feliratot is rendben ráégette.

Másik kiváló felirat kezelő, szerkesztő, égető a CyberLink Power Director. Ebben szerkeszthetünk feliratot és ki is menthetjük külön .srt fájlba...........de rá is égethetjük.......

2016. márc. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!