Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnék a Mass Effect...

Hogyan tudnék a Mass Effect első részével játszani?

Figyelt kérdés
A gépem megfelel az ajánlott rendszerkövetelményeknek, ennek ellenére nagyon szaggat a játék még minimum beállítások mellett is. Ha nem forgatom a kamerát, akkor megállapodik stabil, elég magas FPS-en, viszont ha mozgok, akár még 20 alá is lecsökken. Sajnos így játszhatatlan. Többek szerint a kétmagos processzorral nincs kibékülve, de akármit próbáltam, nem segített. Ötletek?
2016. márc. 26. 21:59
 1/4 anonim válasza:

Itt a gépigénye: [link]

Ha közbe böngésző is megy vagy más program, rambol vesz el,megint kisebb teljesítménnyel futtatod a gamet. Probáld ki hasonló gépigényt követelő játékkal ha megint jelentkezik ez a hiba, videókártya probléma akár beállítás vagy driver frissítés kell. Driver Booster programmal drivereket le tudod frissíteni ingyen.

2016. márc. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán szoktam felesleges programokat futtatni játék közben. A gépemnek maximálisan meg kellene felelnie, ha nem is maximum beállítások mellett, de legalább közepes grafikán szerintem gond nélkül vinnie kellene. Sok fórumon olvastam, hogy az enyémnél sokkal jobb számítógépeknél is akadtak problémák. Egyéb játékokkal nem szokott gond lenni, így szerintem nem a driverekkel van gond.
2016. márc. 27. 11:25
 3/4 anonim válasza:
Vannak ilyen programok, igazából rosszul vannak megírva értsd jól. Egyik ismerős most vett 200e gépet nagyon durva kis pc, Prototype című game, olyan kevés fps el megy neki az valami hihetetlen. Prototype 2 rész 200fps + ba megy neki.
2016. márc. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Mass Effectnél szerintem az a probléma, amivel néhány még régebbi játéknál is találkoztam, hogy hiába az erős gép, mivel anno ezek az alkatrészek még nem voltak meg, nem is lett rájuk optimalizálva a játék, így nem is tudja kihasználni a teljesítményüket. Persze ez is gáz, mint a Prototype-nál, mert sok régi cím meg simán fut. De haver rosszabb gépén a Mass Effect gond nélkül ment, úgyhogy eredetileg nem volt az rosszul összerakva.
2016. márc. 29. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!