Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A mass effect 2-ben ha más...

A mass effect 2-ben ha más karakterrel kezdek románcba mint akivel az első részbe akkor ettől függően folytathatom a 3. -dik részbe a románcot vele (mármint akivel az első részbe)?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el a mass effect 2-őt és Mirandával kezdtem románcot de én az első részben még Liarával jöttem össze a végén. A mass effect 3-ban Liarával szeretném folytatni a románcot de nem tudom ,hogy ez lehetséges lesz-e ha a 2-be lefekszek mással. A második rész mentését persze importálom a 3-ba.

2015. aug. 4. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Igazából minden játék új lappal kezd, tehát én a ME2-ben Tali-t romanceoltam, de a 3-ban importált mentéssel ugyan úgy kezdtem, hogy nem volt "barátnőm", csak mikor Tali a fedélzetre lépett, akkor lehetett vele erről is beszélni, hogy folytatni akarom-e a kapcsolatunk vagy nem. De vannak egyes karakterek akiket csak akkor tudsz romanceolni ha már az előző részben is összejöttetek, ilyen például Jack is.


Liarát amúgy a 3-ban nagyon könnyű romanceolni, kb. 3x-4x beszélsz vele küldetések után, és feljön a kabinodba írni valami jelentést rólad, ahol már rányomulhatsz egyből. Miranda pedig benne sem lesz a 3-ban szinte, csak ilyen hologramként beszélgethetsz vele a vid-common vagy 2x.

2015. aug. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2015. aug. 23. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!