Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A VirtualBox, bármikor,...

A VirtualBox, bármikor, amikor teljesképernyőre akarom tenni a virtuális oprendszert az alábbi hibával omlik össze. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


VirtualBox alatt, bármelyik virtuális operendszer teljes képernyős módba akarom átváltani, vagy asztali integrációs módba (de néha spontán is), akkor a virtuális gép az alábbi hibába ütközik:

[link]


Hiába telepítettem fel a VirtualBox legújabb verzióját, akkor is ez történik. Mi és hol lehet a hiba?



2016. márc. 27. 13:35
 1/4 Alain Delon ***** válasza:
Nálunk a melóhelyen is szokta dobni ezt a hibát az egyik gép. Memóriahiba. Lehet, hogy cserélned kéne a memóriát.
2016. márc. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aránylag friss jelzések vannak mástól is hasonló hibával, szóval lehet, hogy megoldódik a közeljövőben.


[link]

[link]

2016. márc. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Végül a sfc /scannow parancs oldotta meg a dolgot. :)


Első válaszoló, lehet nektek is ezt kellene csinálni. :)

2016. márc. 28. 15:26
 4/4 Alain Delon ***** válasza:
Köszi az ötletet. Lehet, hogy tényleg ez kéne nálunk is, de én még azt sem tudom, kihez tartozik a gép. Mi csak használjuk. Saját szakállamra nem nyúlok hozzá, mert ha valamit elrontok, abból csak baj lesz.
2016. márc. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!