Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miert van az hogy Blenderben...

Miert van az hogy Blenderben mikor probalom mozgatni az object egy vagy tobb pontjat akkor nem csak az mozog hanem az egesz, de torz modon?

Figyelt kérdés
tovabba egy szurke kor/sokszog jelenik meg korulotte illetve akkor is ha elfogatom vagy eltolom valamely iranyba. nagyon idegesito es nem tudom hogy es hol kell kikapcsolni. illetoleg mi ez egyaltalan?

2016. márc. 27. 22:54
 1/5 íazazazazaza ***** válasza:

Ez egy elég érdekes leírás, képet esetleg tudsz mellékelni ? És kb mennyire vagy jártas a programban ? Megpróbálok segíteni csak írd körül jobban, pontosabban mert elég furcsa :DDD Én 5 éve használom a programot, minden porcikáját ismerem :D Meg ha ezen kívül is akár bárminben kell segítség segítek szívesen.


Üdv, :D

2016. márc. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tabaki ***** válasza:
Hát, ez valóban rejtélyes leírás, nagyon távolról arra emlékeztet, mintha a Proportional Editing engedélyezve lenne. De lehet, hogy jó nagy melléfogás ez a tippem, tényleg mutasd be képen, még jobb lenne, ha a .blend-fájlt tennéd letölthetővé valahol (mondjuk a Google Drive-on).
2016. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

okés. itt van google frive on:

[link]


azzal a már eltorzult kockával van problémám amiből a kerékvédőt csináltam volna.


amúgy tudom hogy nagyon low poly, ezt nézzétek el kérlek :-)

2016. márc. 29. 09:13
 4/5 tabaki ***** válasza:

Na, látnok vagyok, vagy nem vagyok látnok?

[link]

A Proportional Editing opciót Connectedről állítsd át Disabledre (vagyis tiltsd le).

2016. márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tabaki ***** válasza:

+ Disable-re

A többi stimmel.

2016. márc. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!