Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Vegas-ban meglehet...

Samusaran kérdése:

Sony Vegas-ban meglehet oldani ugyan abban a projektben, hogy különálló szeleteket több videóra konvertál egymás után?

Figyelt kérdés
Pl: Adott egy album, ami egy fájlba van elmentve és szeretném azt számaira darabolni. Meg lehet azt csinálni, hogy a külön álló szeleteket ne egyesével kelljen lerenderelni? Vagy ugyan ez videóval. Ha lehet, akkor hogyan? Illetve ha nem, akkor van erre a feladatra megfelelő program?

#Sony Vegas #több video renderelés
2016. márc. 29. 12:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Így visszaolvasva eléggé hülyén tettem fel a fő kérdést. Szóval képes a vegas egy projekten belül, több kijelölt részt vagy szeletet sorban lerenderelni, vagy muszáj egyesével?
2016. márc. 29. 13:09
 2/3 A kérdező kommentje:
Közben arra is rájöttem, hogyan kellene rá keresni you tubon, úgyhogy megvan a megoldás.. :) A kijelölt rész után nyomni kell egy "r" gombot.. ;)
2016. márc. 29. 13:15
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért mégsem csak ennyi.. "sony vegas multiple render" erre kerestem rá és minden infót megkaptam..
2016. márc. 29. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!