Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom egy időben két...

Hogyan tudom egy időben két hangbemenet hangját felvenni?

Figyelt kérdés

Egy olyan programra lenne szükségem, amivel egy időben két hangbemenet (egy mikrofon, és egy telefon rendszerhangjai) hangját tudnám rögzíteni. Az sem baj, ha nem egy hangfájlban van a két bemenet hangja. Az a fontos, hogy a PC-n egy időben tudjam rögzíteni a két hangbemenetet. Remélem, hogy érthetően fogalmaztam. :)

Válaszaitokat előre is köszönöm. :)



2016. márc. 29. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Virtual Audio Cable.

Virtuális audio kabelen egybe teszed a kettőt, hogy azon keresztul jatszodjon le, majd windowsos hangrogzitovel felveszed. Vagy a hozza adott kis progikkal felveszed egyszerre a kettot kulon.

2016. márc. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

windowsban a rögzítőeszközöknél a letiltottak megjelenítését kipipálod, majd rögzítő eszköznek kiválasztod a "sztereó keverő"-t. Ez minden olyan hangot rögzít, ami a hangszórókon megszólalna.

Aztán a tetszőleges programmal felveszed ezt.

2016. márc. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Nos a VAC-el elkezdtem babrálni, de nem volt a legjobb, aztán rájöttem, hogy amit használok hangszerkesztésre és vágásra program (WavePad) ennek a programcsaládjának van még egy rakat programja, így hát kipróbáltam párat, és sikerült összefutnom a MixPaddal, ami tökéletesem megfelel, és még csak nem is kell egy hangsávvá összefésülni a hangokat VAC-el sem... :)

2016. márc. 29. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!