Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gép vmit írt a . Bin/dll...

Tt maca kérdése:

Gép vmit írt a . Bin/dll hiányosságról. Ezért letöltöttem. Most azt írja: TÁRSÍTSAM. Megnéztem ITT hogyan kell, de HONNAN TUDOM: MIVEL TÁRSÍTSAM? Egyáltalán: MI EZ? KELL NEKEM? Kösz' a segítséget!

Figyelt kérdés

2016. márc. 29. 21:54
 1/1 tabaki ***** válasza:

Fogalmam sincs, pontosan mit csináltál, de ne társítsd, amíg ezt nem tisztázod. Ha ez a fájl a megfelelő helyen van, az a program, amelyiknek szüksége van rá -- vagy a rendszer -- meg fogja találni, és használja.

Ez, hogy "Gép vmit írt a . Bin/dll hiányosságról.", az égvilágon semmit sem ér. Közöld a pontos hibaüzenetet, még jobb, ha linkelsz egy képernyőmentést. Írd meg, milyen programot futtatsz, amikor kiírja. A DLL-problémák jellemzően valami szükséges kiegészítő csomag (vagy mi) hiánya esetén jelentkeznek, ezért a reklamált fájl pótlása után rendszerint újabbakkal lesz hasonló probléma. Egyértelműen leírhatnád azt is, hogy mit töltöttél le, honnan, meg egyáltalán, hogy milyen operációs rendszered van (nyilván Windows, de melyik verzió?).

2016. márc. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!