Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Program letöltése, reklám...

Program letöltése, reklám túllépés?

Figyelt kérdés

Nem tudtam hogy megfogalmazni de itt megpróbálom leírni miről van szó!

Biztos vagyok benne h ti is találkoztatok már olyan programokkal amiket csak úgy tudtatok letölteni hogyha válaszolsz a reklámokra!

A reklám alatt azt értem h kiadott bár opciót pl.: Nyerd meg az Ipohne 6-ot vagy h nyerj egy okos telefont stb.

Ezeket ugyebár ha kitöltőd ismét egy újabb problémával szembesülsz! Adj meg egy teló számot stb.

Mondanom sem kell h pénzt vesz le érte, szóval úgy már nem nagyon éri meg. Ezeket ki lehet e kerülni valahogy vagy csak ez a megoldás van.



2016. márc. 30. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, más forrásból szerzed meg a kívánt programot. Ismerem az ilyen jellegű fájl letöltő oldalakat, de inkább hanyagolom és ha annyira kell megszerzem más normális forrásból vagy megveszem (gondolom nem free programról beszélünk). Egy tapasztalatlan felhasználónak az ilyen oldalak inkább potenciális veszélyforrás (vírus), mint valami hasznos dolog.
2016. márc. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, én még nem találkoztam ilyennel, mert keresztény ember vagyok, és idegenkedem a lopástól.
2016. márc. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem találkoztam még ilyenekkel. A legtöbb programom freeware.
2016. márc. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak olyan ingyenesek is amiket már csak így lehet megszerezni. Van rá program(ok) csak gyorsabban változtatnak a reklámok kódja mint ahogy ezeket a progikat fejlesztik.
2016. márc. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És lehet, hogy nem csak vírusveszély fenyeget, hanem ezzel feliratkozol valami fizetős szolgáltatásra, ami aztán majd állandóan viszi a pénzedet.
2016. márc. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!