Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy Asus Eee-Pc notebookra...

Egy Asus Eee-Pc notebookra szeretnék androidos oprendszert a Win7 HELYETT. Vélemények? Tapasztalatok? Tudtok ajánlani megfelelő progit?

Figyelt kérdés
2016. márc. 31. 09:07
 1/6 Tengor ***** válasza:
2016. márc. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Nem vagyok "guru" a témában,ezért kérdem:Nem kell mellé egyéb oprendszer is hogy működjön?Amúgy Windows7 Starter van rajta.Minden felesleget leszedtem,de így is nagyon lassú.Ezért gondoltam az Androidra mint alternatíva.Talán gyorsabb lenne...?
2016. márc. 31. 10:08
 3/6 Tengor ***** válasza:

Ez önálló oprendszer, nem kell hozzá más. Persze lehet, hogy nem minden hardver fog megfelelően működni és ami nem megy, ahhoz valószínűleg driver sem lesz.

Ilyen esetben egy kis Linux-szal jobban járnál.

2016. márc. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kis Linux.Hmm...Esetleg lenne vmi konkrét javaslatod is?Szeretném használhatóvá tenni,lehetőleg minél kevesebb anyagi ráfordítással.SSD-t nem akarok bele venni.30 pénzbe kerülne szereléssel.Azért az egy kicsit sok
2016. márc. 31. 10:28
 5/6 Tengor ***** válasza:

Linux mint XFCE-t javasolnék rá, ha bírja, akkor a 17.3-ast.

Az a baj ezekkel a gépekkel, hogy újkorukban sem voltak túl erősek. Akkor még épp jók voltak netezni, videót nézni, de mára a szotverek és a weblapok is olyan erőforrásokat emésztenek fel, hogy az félelmetes.

Ezen az SSD sem segítene, ne költs rá!

2016. márc. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2016. márc. 31. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!