Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik Asus laptopot válasszam...

Melyik Asus laptopot válasszam? Tapasztalatok esetleg a márkával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Új laptopot szeretnék venni, mert a mostani már 5 éves, és szinte csak csökkentett módban működik rendesen. Most két laptop között vacilálok.


[link]


vagy ez :


[link]


Melyiket lenne érdemesebb megvenni hosszú távra? Azért szeretném ,ha pár játék futna rajta...gondolom a Fifát nem vinné pl. A gyorsaság most létszükség lenne ezután a Packard Bell után. Valamint NVIDIA® GeForce® GT 840M with 2GB DDR3 VRAM vagy NVIDIA® GeForce® GT 740M? ?



2015. okt. 4. 14:56
 1/7 Szirty ***** válasza:

Nem annyira a gyártó, mint inkább a kategória a lényeg.

200 alatt hosszú távra ne tervezz.

2015. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jelenlegi laptopom Packard bell, most lesz 5 éves karácsonykor...elég gagyi ehhez képest, mert 3gb ram van benn meg a többi sem egy csúcskategória...120-ért vettem anno.
2015. okt. 4. 15:55
 3/7 A kérdező kommentje:
És végül is 5 év hosszú távnak számít...ahhoz képest amilyen ez a Packard bell laptop, elég sokáig bírta szerintem..
2015. okt. 4. 15:59
 4/7 anonim ***** válasza:
A merevlemez irási meg olvasási sebesége elég otvar 3mb/s al olvass ami rohadt lassú ugy h néha ugy lefagy h ki kell venni az aksiját is
2015. okt. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt olvastam az nem nagyon számít és nem nagyon vehető észre...ismét csak a mostanihoz tudom hasonlítani, ebben meg 2mb-s van, panasz nem volt rá eddig. Csak most lassult be 5 év után. A ASUS K551LN-XX388H megérné? Fifát elvinné pl? Meg az NVIDIA® GeForce® GT 840M with 2GB DDR3 VRAM mit takar konkrétan? Ez jónak számít?
2015. okt. 4. 16:27
 6/7 anonim ***** válasza:

N vagy G szériásat vegyél, az X széria borzasztó gyenge minőségű, a K sem jobb

Abból pedig, hogy a PB laptopod 5 évet tartott, nem lehet semmilyen következtetést levonni.

2015. okt. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretnék 200-300 ezerért laptopot venni. A kettő közül, amit linkeltem az első a jobb? Nyilván, igazad van. Nem lehet belőle túl sok következtetést levonni, de annyit azért mégis, hogy szerintem a PB nem annyira ismert/elismert márka. Több gond volt vele eleinte, pl a videokártya volt benne rossz, úgy vették, rögtön szerviz, a winchester sem működött rendesen, akkor újra szerviz...
2015. okt. 4. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!