Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Felirat eltávolítása mkv...

Felirat eltávolítása mkv kiterjesztésű filmről lehetséges?

Figyelt kérdés
Van film, amihez töltöttem le magyar feliratot. Ha gépen nézem, minden rendben van, viszont amikor tv-n játszanám le, angol felirat van. VLC-ben megnéztem és az angolon kívül még 5 másik felirat is van rajta, azonban nincs semmi srt mellette, csak a magyar felirat. "Ki lehet szedni" a felesleges dolgokat? Vagy a magyart állítani alapértelmezettre az angol helyett?

2016. márc. 31. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
igen
2016. márc. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És hogyan?
2016. márc. 31. 16:50
 3/8 anonim ***** válasza:
az mkv fájlba bele vannak csomagolva a feliratok, elvileg ugyanúgy ki be tudod kapcsolni a lejátszón mintha külön srt ben lennének.
2016. márc. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, amik az mkv fájlban vannak, azokat lehet, viszont a külön srt nincs a választható feliratok között.
2016. márc. 31. 17:24
 5/8 anonim ***** válasza:
nincs olyan, hogy külső felirat hozzáadása a felirat menüben, mert akkor csak be kellene tallóznod a használni kívánt feliratot oszt ok :)
2016. márc. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nincs olyan, hogy külső felirat hozzáadása a felirat menüben? mert akkor csak be kellene tallóznod a használni kívánt feliratot oszt ok :)
2016. márc. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az mkvtoolnix progival meg lehet csinálni, ki lehet szedni a felesleges feliratokat.


[link]

2016. márc. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7 Köszi, közben én is megtaláltam ezt a progit, sikerült is! :)


Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt!

2016. márc. 31. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!