Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Asus Smart Gesture újra...

Asus Smart Gesture újra telepítése!? Kérem valaki segítsen! Csak hozzáértők! Laptop tipusa : ASUS X552MJ

Figyelt kérdés
Bővebben: Azzal kezdődött a probléma,hogy a gép megbolondult,és kiírta,hogy a Win 8.1 lejár. Annak ellenére,hogy a zsír új géppel eggyütt (előtelepített ! )vettem! Mindegy,átálltam a Win 10-re! Az átállás óta egyedül csak az Asus Smart Gesture nem működik,minden más OK!!! A probléma inkább csak idegesítő,bosszantó! Azóta már szinte mindent megpróbáltam! Nem lehet újra telepíteni!!! Uninstalláltam, még a reg. bejegyzéseket is (már amit megtaláltam)töröltem! Talán ez a baj? Felvettem a kapcsolatot az ASUS-al,végig csináltam amit javasoltak,ennek ellenére SEMMI!!! Aránylag, kezdő szinten értek csak a PC-hez,de ennek ellenére,ha hasonló probléma merült fel még mindig sikerült így vagy hasonló módszerrel megoldanom! Most megállt a tudomány! A telepítés a célegyenes előtt leáll egy hibát ír ki !!! lásd link: [link] (képernyő fotó).Remélem működő link, ha nem jelezzétek! Kérem,hogy csak olyanok írjanak akik tényleg ÉRTENEK HOZZÁ!!! Pl: programozók,rendszergazdák,stb... szakemberek!!! Kérem úgy leírni a válaszokat,hogy én mint laikus is megértsem!!! Ne javasoljatok olyat, hogy lépjek be a BIOS-ba, mert nem értek hozzá,és nem is nagyon akarom / merem piszkálni!!!! A hasznos válaszokat előre is köszönöm: DartsVder (Zoltán)!

#Asus #ASUS Smart Gesture újratelepítés
2016. ápr. 1. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:

W7 vagy w8 kompatibilis módban próbáltad már futtatni?

Az asus support mit tanacsolt?

2016. ápr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a géped megbolondult, akkor vírus is lehetett az oka. Én a helyedben újrarakatnám a Windowsot (persze újraaktiválással, úgy hogy eredeti maradjon, ami Windows 10-nél nem nehéz, ha kicsit utánanézel). Szerintem ez a legegyszerűbb és utána ha nem működik, akkor jobb ha elbúcsúzol a Windows 10-től, és visszaálsz valami másra (de működnie kell, a probléma a frissítés során is "létrejöhetett", mert bármennyire eröltetik a tiszta telepítés még mindig jobb mint a frissítés).
2016. ápr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Előre is/utólag is kösz a válaszokat, ha van még ötlet JÖHET!Itt van, amit végig csináltam: [link] (mindent uninstalláltam, és újra telepítettem!).! Igaz az "ecetes baltát" még nem próbáltam, de k..va közel vagyok hozzá!
2016. ápr. 29. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!