Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photo Shop kérdés! Hogy...

Photo Shop kérdés! Hogy mentsem el?

Figyelt kérdés

Photo Shop cs4-el dolgozom, és nem tudom sehogy se elmenteni mozgoba a képet! Végigprobáltam már mindent!

De elvileg Gif-be kell, de az se jo! Raktam fel ACD-se-t is, de azzal se jo!

Valaki segitene?


2010. ápr. 5. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:

PhotoShop... benne van a nevében, hogy fotó... tehát 1 képkocka.

Anno az Imgage Ready volt, amiben mozgó gifeket lehetett csinálni.

2010. ápr. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Image Ready... bocs :)
2010. ápr. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja tom! De ezel is lehet animáciot csinálni! igy ellehet menteni a mozgo gépet is régen tudtam, de már nem tom!

Csak meikkel és hogy??????

Sürgős!

2010. ápr. 7. 15:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát beírod Google-be h GIF maker. Unlead Gif animatort használtam gyerekként, de a premierpro is jó, még mi van. :D hát nem tom, sok ingyenes van, és sok fizetős,de az már a mai világbna számít? :D
2010. ápr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát nekem számit:D Annyit nem ér semeik program hogy pénzt adjak érteXD...csak hát mivel van animácio szerkesztő, igy logikusnak látom hoyg lehet normálisan elmenteni! Meg tutorialba is néztem, és pont ott hagyták abba! Igy fejezték be: Na és kész van, a mentés már eggyértelmű! :D XD

Hát nekem nem:D

2010. ápr. 7. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!