Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Java problémám van. Hogy...

Java problémám van. Hogy lehet Javat feltenni a gépre? Alább részletezem a problémáim! Úgy gondolom jól csinálok mindent! De akkor mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A problémám a következő: Nagyon idegesítő. A problémám a következő: Nagyon idegesítő. Kicsit részletezném: Opera böngészőm van! Teljesen eltávolítottam a Javat a gépről, hogy előröl kezdjek mindent. Vezérlőpult-> Java eltávolítás, Regedit. Exe -> Java soft eltávolítás, Reg Cleaner-el is minden Java alkalmazást leszedtem. Innen letöltöttem a JRE 6-ot: www.download. Chip.eu/hu/Java-Runtime-Environment-6. 0_116216. html Telepítettem semmi hibaüzenet, de ha (egy egyszerű példát mondok) be szeretnék lépni a chat.hu-ra az Opera megnyitja az oldalt, de fehér háttér, és a Következő szöveg a bal sarokban: Beépülő tartalom. És nem jelenik meg semmi. Innen letöltöttem hozzá az Update 19-et (azt hiszem most ez a legfrissebb) : www.szoftverbazis.hu/szoftver/java-runtime-environment-6-update-14-JW10. html Telepítettem, de még rosszabb lett minden. Maradjunk a chat.hu-nál. Be szeretnék lépni és lefagy az egész. Egy pici sípoló hang és megfagy minden. De ugyenez van ha más olyan oldalra szeretnék belépni ahol kéne a Java. Kérlek segysetek! Mit csinálok rosszul?
2010. ápr. 5. 13:07
 1/2 anonim válasza:

hello!

probáld meg innen letölteni a javát:

[link]

egyébként alapból lehet olyan is hogy egy oldal szarakszik és ezért nem tudsz neki mit csinálni.

egy kérdés: miért távolitottad el a Javát? mert elavult volt vagy mi??

2010. ápr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem azért távolítottam el mert elavult volt,ha nem mert újra lett telepítve a gépem és telepítgettem az összes programot köztük a javat is ahogy már előtte párszor,és alapból nem működött, és úgymond kezdtem előröl mindent tiszta lappal,és azért távolítottam el. Amúgy köszi a válaszod,még nem tudok érdemi választ adni,hogy sikerült e orvosolni a problémámat,mert jelenleg nincs időm,de mindenképp beszémolok a tapasztaltakról.
2010. ápr. 10. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!