Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Format Factory vagy iSkysoft...

Perla22 kérdése:

Format Factory vagy iSkysoft iMedia Converter Deluxe 5.7. 0.1?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az alábbi problémával küzdök. A Format Factory-val egy mkv-file-t alakítottam avi-ra, de elcsúsztatta a hangot, és kb. 6-7 óra volt, mire a 2,5 órás filmet átkonvertálta. Az iSkysoft iMedia C. D. nem regisztrált formáját letöltöttem, de úgy csak a film harmadát konvertálja át, ha regisztrálni szeretnék, akkor viszont valamilyen konfigurációs hibát ír ki (a programot innen töltöttem le, és ezen instrukciókat követtem -> https://www.youtube.com/watch?v=uZZKN5ebA0g)

Melyik programmal lenne érdemes inkább foglalkoznom? Megoldható-e, hogy a Format Factory-ban ne csússzon el a hang, vagy az iSkysoft letölthető úgy, hogy lehessen rá normálisan regisztrálni?


Köszönöm előre is!


2016. ápr. 3. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy harmadik program?

VirtualDub ami nekem bevált. Gyors és minőségi konvertálást tud xvid kodekkel. (matroska pluginnal)

Ajánlom, többet is kipróbáltam. Ha kipróbálnád és nem találod, szólj.

2016. ápr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :) Van egy VirtualDubMOD nevezetű programom letöltve. Megnyitottam vele az mkv videót, és kijött egy betöltő panel. Parsing Matruska File betöltését jelezte, lehet "abortálni", a zöld csíkkal tölti be, és van egy számlálója is, sok szám, a végén K. mikor a végére ér viszont, tovább számlál... Holnap újra megnézem, de ennek így kell lennie?

Köszönöm szintén!

2016. ápr. 3. 20:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Innen letöltheted matroskával>>> [link]


Ha nem megy alapból a megnyitás, akkor hogyan.txt-ben leírás, én úgy megoldottam klite kodek nélkül.

Lehet csak ffdsow kell, már régen telepítettem, most pontosan nem ugrik be. Amikor betölt akkor "parsing matroska file" látszik nálam is. [link]



De youtube :)) https://www.youtube.com/watch?v=nXLEAScqN0U

2016. ápr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi sem működik. lehet, én csinálok valamit rosszul, de némileg elegem van abból, hogy vagy olyan programot találok, ami regisztrációs, meg licenszes,meg sorolhatnám, vagy olyat, ami hellyel-közzel működik, de biztos, hogy van valamilyen hibája. Vagy a hangot csúsztatja, vagy rontja a minőségét, vagy 10x akkora file lesz belőle. Én csak egy mkv videót szeretnék megvágni Movie Maker-rel, ami persze nem támogatja az mkv-t, megnyitni még tudom, de le már nem menti. Nem tudom, létezik-e olyan program, ami egyszerűen és jól működik, nem tologatja a hangsávot, nem kell regisztrációs kódokért órákat kutatni, és csak letöltöm, és már megy is, és nem 10 órán keresztül konvertál...
2016. ápr. 5. 19:34
 5/7 anonim ***** válasza:

XMedia Recode akkor hasonló mint a FormatF. Ingyenes és jó.

Sajnos sokáig tart mkv-ból avi-ba konvertálni. Gép és forrás minőség függő.

10x akkora lett? Melyik program volt?

2016. ápr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Xmedia-nál "xvid home" profilt válassz, és 720 pont szélességre állítsd a szélességet.
2016. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kipróbáltam az XMedia Recode-ot, de nem az igazi... Mindent úgy állítottam be, hogy az eredeti méretezés, felbontás legyen, de borzasztóan kockás lett a kép, és a file fele akkora, mint az eredeti... Ha a CPU prioritást beállítom tegyük fel normál alattira, akkor ezen lehet javítani? Egy másik programot is találtam, Freemake Video Converter a neve. Ez egész jó, bár a minőségen ez is egy kicsit ront, és a hangot 1-2 tizeddel elcsúsztatja. Ennél is úgy állítottam be, hogy az eredeti méretezés, felbontás, stb. Nem tudom, hogy ez a maximum-e mindkettő esetében, esetleg lehetne-e még ennél jobbat kihozni.
2016. ápr. 7. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!