Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretnétek gyakorikérdesek...

S55 kérdése:

Szeretnétek gyakorikérdesek mobilalkalmazást? Szerintetek lesz ilyen valaha is?

Figyelt kérdés
Szerintem hasznos lenne, pl a quora-nak is van hasonló (ez kb a gyakorikérdések nemzetközi megfelelője). Véleményem szerint nagy könnyebbség lenne ha nem kellene telefonról mindig bejelentkezni, hanem csak elinditani egy alkalmazást (akár csak a facebookot)

2016. ápr. 3. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem az oldalt sem nagyon fejlesztik, így nem mostanában várható.

Értelme biztos lenne.

2016. ápr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel. Nem mondom, hogy rossz oldal, sőt tök jó odal, de már csak a dizájnja is kb 2000 res évek eleje ennek az oldalnak. Szerintem elégedetten hátradőlnek és élvezik a reklámokból lévő kis bevételt.
2016. ápr. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nem kellene telefonról mindig bejelentkezni - egyszer kellett bejelentkeznem, azota sem dobott ki.

a nem reg berakott mobil valtozat borzalmas volt, nekem tokeletesen megfelel az eddigi verzio.

2016. ápr. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, most például nekem se kellett újra belépnem, de máskor meg kellett. Egyébként egy alkalmazást lehetne fejleszteni design nélkül is, viszont sajnos nekem sem igazán tűnik egy dinamikusan fejlődő oldalnak. Azért reménykedek:)
2016. ápr. 4. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!