Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezzel a konfigurációval...

WinterSoldier kérdése:

Ezzel a konfigurációval mennyi esély van arra, hogy települjön a Windows 10? (többi lent)

Figyelt kérdés

Asus P5K/EPU (2 PCI, 2 PCI-E x1, 2 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN, IEEE-1394)


DualCore Intel Pentium E5700, 3000 MHz (15 x 200)

RAM 4096 MB (DDR2-800 DDR2 SDRAM)

NVIDIA GeForce 210 (512 MB)


Rendszerkövetelmény szerint el kellene hogy bírja, viszont amikor letöltöm az updatert (igen, tudom hogy a tálcáról is indítható :D ), tölt kb 1-2 mp-t és kilép bármiféle hibaüzenet vagy efféle nélkül. Valami ötlet?:D



2016. ápr. 4. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én inkább tiszta telepítéssel próbálkoznék. Stabilabb is úgy a rendszer, plusz ha valami hiba van, mondjuk kompatibilitás akkor arról telepítés megkezdésekor hibaüzenetet kapsz(elvileg!).
2016. ápr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :) Gondolom tiszta telepítés alatt úgymond a "tálcáról" indítható frissítést érted, ott is ugyanez a helyzet. Az ablak tölt 1-2 másodpercig majd "szó nélkül" bezár mindenféle hibaüzenet nélkül :) tanácstalan vagyok... :S
2016. ápr. 4. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:
nem, tiszta telepítés mikor az egész partíciót ahol a windows van leformázod és úgy telepíted az üres partícióra.. viszont a vga driverrel akadhatnak problémák win10-el..
2016. ápr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hogy érted? Nincs win10 által támogatott driver a vga-mhoz?
2016. ápr. 4. 16:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Windows 10-nél sok hardverre nincs driver. + Még adatot is lopnak. Szóval, szerintem hagy windows 7-et vagy xp-t az a legjobb.
2016. ápr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!