Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pusztán elméleti szinten,...

Pusztán elméleti szinten, kell-e bármilyen tudás ahhoz, hogy valaki egy ilyen adatlopó linket küldjön vagy egy mezei felhasználó is megcsinálja?

Figyelt kérdés
Kaptam néhány napja üzenetben valamit, ami átirányított, hogy a facebookon jelentkezzek be, nem tettem. Van egy sejtésem, hogy igazából kitől kaphattam, de például ő sem ért tudtommal többet a számítógépekhez és programokhoz mint én. Kikapcs bekapcs, programok telepítése meg ilyen általános dolgok csak. Kell ehhez bármiféle tudás? Kb hogyan zajlik egy ilyen (nem kell semmi konkrétum, csak nagyvonalakban)?

2016. ápr. 6. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Elerheto csomo ilyen szar az interneten. Regisztral egy forumra, koveti a leirast, majd elkuldi uzenetben.


Mas felhasznalo neveben kuldeni mar nagyobb kihivas, de ha fizet erte akkor az is konnyen elerheto.

2016. ápr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kétlem, hogy fizetne érte.
2016. ápr. 6. 11:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Megkérdezted tőle, valóban küldte-e azt a linket?

Ha vírust nyelt be, nem kell hozzá az ő részvétele, hogy másokhoz is eljusson az a vírus.

2016. ápr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!