Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért ekkora hulladék a Win 7?

Miért ekkora hulladék a Win 7?

Figyelt kérdés
Nemrég váltottam XP-ről Win 7-re, és amíg az XP-n semmi gondom nem volt, a Win 7-nél már most rengeteg bug és megoldhatatlan probléma. Ultimate, 32 bit, videokártya észlelési hiba, hangkártya driver hibák, mappanézeteket nem lehet beállítani sehol, hogy mindenhol közepes ikonokat mutasson, vagy nagyon el van dugva, és a Dokumentumokat, kedvenceket se lehet törölni, mert a Dokumentum mappát rendszer által létrehozott mappának érzékeli, nem általam létrehozottnak. Hogyan lehet letörölni mindent, vagy engedelmességre bírni a Win 7-et? Hogy én írjam felül az ő hülyeségeit, és ha létrehozok egy Dokumentumok mappát a felhasználónevem alatt, ne a klasszikus dokumentumok mappalogo legyen rajta, és ne rendszerdokumentumok mappaként lássa, hanem egyéni mappaként.
2016. ápr. 7. 15:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Konfig?
2016. ápr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Először is, fogalmam sincs, hogy a Dokumentumok mappa törlésébe te mi örömöd lelnéd.


Mellesleg, a hardveres részek érzékelésekor pedig akkor szokott hiba előfordulni, amikor egy-egy hardveres alkatrész túl régi.

2016. ápr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Konfig az Intel Dual core 2.5 ghz, 1 gb Geforce VGA HDMI, meg régebbi hangkari. Viszont ehhez csak annyit fűznék, hogy sosem szerettem a korral haladni, hanem ami minőség volt, azt használtam. De majd kitalálok valamit, hogy minden működjön.
2016. ápr. 7. 15:26
 4/13 A kérdező kommentje:
Meg egy egyszerű példát is felhozok, DVD íróm az Nero volt, tökéletes volt, erre a Win 7-tel már nem kompatibilis. Most akkor miért nem tudnak úgy windózt elkészíteni, hogy ami elindult a régebbi windows-okon, az újabbakba is bele legyen foglalva? Mert ha Linuxon vagy más platformon nem menne, az oké.
2016. ápr. 7. 15:30
 5/13 Lajos54 ***** válasza:

Igazából nincs semmi baj a 7-tel, csak az XP után egy kicsit szokatlan. Mást, vagy legalábbis máshol kell beállítani, mint amit megszoktunk az XP-nél.

Bár ismertem úgy nagyjából a Win 7-et, de én is az XP-re esküdtem. Amikor kénytelen voltam váltani (legalábbis az egyik gépemen), akkor szembesültem vele én is, hogy egy kicsit sok a jóból. Vagyis az XP-hez képest sokkal több dolog van, amit célszerű belőni, leellenőrizni, vagy éppen a saját szájízem szerint átállítani. Eleinte nem is nagyon voltam vele megelégedve, de most már nem adnám az XP-ért.

Sőt, mivel egyik gépemen még XP van (hardveres és szoftveres, főleg kompatibilitási okok miatt), már inkább annál hiányolom néha, ami a 7-ben megvan, az XP-ben pedig még nincs.

2016. ápr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Lajos54 ***** válasza:

A Nero helyett (mivel az a verzió, ami nekem megvolt, nem jó a 7-re), ezt használom, nálam bevált. Persze ezt is ki kell ismerni:

[link]

2016. ápr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én is ugyanígy érzek, még szokatlan... Meg rájönnek erre még különböző akadások, ami sajnos kiküszöbölhetetlen. Ez a világ életben mindenkinek probléma lesz, hogy ha megjelenik egy új rendszer, és használ valami régebbi belső vagy külső hardvert, amit az új rendszer már nem támogat, vagy leáll a támogatás, akkor nem csak rendszert kell újítania, hanem hardvert is.

Csak itt a probléma, hogy ha én 2002 óta használom ugyanazokat a programokat, akkor 14 évig miért tudták ezt megoldani, hogy minden ugyanúgy működjön, és most mikor már minden fejlett, nem működik semmi.

2016. ápr. 7. 15:45
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi az író programot is! Teljes verzió?
2016. ápr. 7. 15:46
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez azt hiszem teljes . Nem a legújabb de tökéletesen jó otthoni használatra.
2016. ápr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 DjImipapa ***** válasza:
Ha valaki nem talál nero-t w7-re, az már szomorú...!
2016. ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!