Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért ekkora hulladék a Win 7?

Miért ekkora hulladék a Win 7?

Figyelt kérdés
Nemrég váltottam XP-ről Win 7-re, és amíg az XP-n semmi gondom nem volt, a Win 7-nél már most rengeteg bug és megoldhatatlan probléma. Ultimate, 32 bit, videokártya észlelési hiba, hangkártya driver hibák, mappanézeteket nem lehet beállítani sehol, hogy mindenhol közepes ikonokat mutasson, vagy nagyon el van dugva, és a Dokumentumokat, kedvenceket se lehet törölni, mert a Dokumentum mappát rendszer által létrehozott mappának érzékeli, nem általam létrehozottnak. Hogyan lehet letörölni mindent, vagy engedelmességre bírni a Win 7-et? Hogy én írjam felül az ő hülyeségeit, és ha létrehozok egy Dokumentumok mappát a felhasználónevem alatt, ne a klasszikus dokumentumok mappalogo legyen rajta, és ne rendszerdokumentumok mappaként lássa, hanem egyéni mappaként.
2016. ápr. 7. 15:02
1 2
 11/13 Lajos54 ***** válasza:

Persze, találni lehet. Csakhogy -például nekem- a 6-os jogtiszta volt...

De vannak bőven alternatívák, ingyenesen. Némelyik semmivel nem rosszabb a Neronál.

2016. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Na egy pár nap elteltével én viszont úgy hiszem, hogy visszaállok XP-re. Nekem a Win 7 nagyon lebutított és korlátozott.
2016. ápr. 12. 20:12
 13/13 anonim ***** válasza:
azzal viszont lemondasz egy csomó olyan szolgáltatásról amit a 7 tud de az xp nem . :)
2016. ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!