Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » (MS Office) Lehet olyan...

(MS Office) Lehet olyan diagramot csinálni amiben X, Y koordinátákat adok meg de egyenes és görbe része is van egy adott vonalnak?

Figyelt kérdés

Konkrétan az kéne hogy Y tengely hőmérséklet, X az idő és a hőmérséklet egy görbe mentén nő, majd pár órán át konstans utána görbe mentén csökken. Egy görbe szárú trapéz ha úgy tetszik.


Eddig vagy csak egyenesekkel vagy csak görbékkel sikerült nekem és valamiért az X tengely feliratát sem tudtam elővarázsolni. Word-ben csináltam amúgy a diagramot, emlékeim szerint excelben csinálva odateszi magától azt is.


A görbe sugara nem lényeges, csak az hogy konvex.


2016. ápr. 7. 16:56
 1/1 A kérdező kommentje:
ja és az is érdekelne hogy lehet e olyat hogy a megadott pontokból a tengelyekre le-(és balra)vetítek egy vonalat és ott írja ki a konkrét értéket, nem pedig úgy hogy a pontok fölé teszi. valaki?
2016. ápr. 7. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!