Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom telepíteni az...

Miért nem tudom telepíteni az Office 2016-ot Win 7-re?

Figyelt kérdés

Microsoft Office Professional Plus 2016-ot szeretnék telepíteni Win7 SP1-re. A telepítő elindul, de még a tényleges telepítés előtt az alábbi hibaüzenet jelenik meg:


"A telepítés a következő hiba miatt nem folytatható: A Microsoft Office 2016 használatához univerzális CRT-re van szükség (lásd a KB2999226 jelű tudásbázis cikket), melynek a telepítése azonban nem sikerült. Szüntesse meg a fent látható hibát, majd futtassa újra a telepítőt."


Letöltöttem a KB2999226 csomagot, lefuttatom, végig is megy, majd a végén azt írja, hogy a frissítés nem települt.

Mi lehet a hiba?



2016. ápr. 8. 20:19
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Nem telepítettem még Windows 7 -re Office 2016 -ot.

Nem ez kell véletlenül:

[link]

2016. ápr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, ezt én is megtaláltam, le is töltöttem, de a futtatása után ezt írja:


"A telepíteni kívánt frissítés telepítése sikertelen, a frissítés nem települt."


Már mindent kipróbáltam (vírusírtás, ujraindítás, stb.), de semmi eredménye. A Microsoft oldala szerint simán fel kellene mennie Win7-re.

2016. ápr. 8. 21:32
 3/5 anonim válasza:
Kapcsold ki vagy töröld le a vírusirtódat és utána csak egyszerűen telepítsd (nekem így megy)
2016. ápr. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem is ez volt a probléma. Redditen azt írták ez akkor van amikor nem tud csatlakozni a nethez a windows update-n keresztül, és nem tudja telepíteni amíg nem áll helyre a kapcsolat. Szóval alkalmaztam az egyes számú informatikai megoldást, újraindítottam a gépet :D és ment! próbáld meg te is!


[link]

2016. szept. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2018. jan. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!