Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 frissítés, lehetséges?

Windows 10 frissítés, lehetséges?

Figyelt kérdés

Egy olyan kérdésem lenne, kaptam ma egy laptopot, FreeDOS, a driverek win10 kompatibilisek, nekem egy WIN 7 eredeti CD-m van frissítésnél az előző gépemnél minden tökéletes volt.


Itt az a probléma, hogy konkrétan hiába teszem fel rá a WIn 7 oprendszert, mert internetet nem tudok csinálni mert tényleg csaj win 10-re kompatibilis a driverek, így se Pen drive, se intetnet.


Valahol olvastam olyasmit, hogy a WIn 10 januárba elvileg a régi széria számokat elfogadja, na nekem úgy sem sikerült... mert ha a letöltésre megyek, hogy DVD-vel kiakarom írni, akkor az már nem frissítésnek minősül, de még sem fogadja el a win 7 kódját.


Ebben esetleg valaki tudna segíteni, hogy tudom azzal beaktiválni? :)


köszönöm



2016. ápr. 9. 17:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!