Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Samsung young telefon android...

Samsung young telefon android rendszer újra telepítése pc-ről hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

2014. szept. 15. 08:11
 1/7 Tengor ***** válasza:

Ha itt kérdezed, akkor: fogod a telefont és beviszed egy szervizbe, ahol megcsinálják.

Haladóknak való opció, hogy túrják a Google-t, megtalálják a megfelelő szakfórumokat, ahol ezt leírják és azokat a lépéseket végrehajtva megcsinálják. De írom, ez csak haladóknak!

2014. szept. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igazából már csináltam másik készüléken ilyent meg túrtam a googlet is de nem találtam a számomra megfelelőt ami egyszerű samsunghoz valami programot amiről elindítom a programot aztán felrakja a telóra . van a samsung kies de ugyebár az csak akkor frissít ha régebbi rendszert ha van újabb viszont nekem a régi is jó lenne csak automata legyen 1-2 gomb nyomás meg kattintás semmi root meg főzött rom mert ezekhez nem értek meg nem is akarok bele bonyolódni .
2014. szept. 15. 10:36
 3/7 A kérdező kommentje:
bocs a szó ismétlésért gyorsan írtam .
2014. szept. 15. 10:36
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Itt megkeresed a telefonodhoz való rendszert, a letöltési oldalon ott van az Odin (ez kell a telepítéshez) és a telepítési útmutató.

2014. szept. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget rá nézek
2014. szept. 22. 12:36
 6/7 A kérdező kommentje:
maga a program megvan de honnan tudom le szedni hozzá a cuccokat amiket be kell tallozni?
2014. szept. 22. 12:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi a telefonod pontos típusa? Pl. nekem Galaxy Ace 3-am van, annak a típusa GT-S7275R. Plusz milyen a telefon (telenoros, vodás, t-s vagy független)? Ha ezeket megadod, akkor belinkelem. Viszont ahhoz, hogy le tudd tölteni, regisztrálnod kell a sammobile-n.
2014. szept. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!