Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Cmd. Exe furcsa vírus?

Ostornorbi kérdése:

Cmd. Exe furcsa vírus?

Figyelt kérdés
Számitogép bekapcsolása után tök random egy (szerintem teljesen üres , fekete) cmd.exe jelenik meg feladatkezelőben nem találtam semmit ,se a vírusirtó.. visszaállítottam a rendszer 1 héttel mert akkor még nem volt ez a gond ,de akkor nem akart bekapcsolni a gép , ezek után vissza-visszaállitottam a maira. de igy meg megin néha megjelenik a cmd.exe (ami pár tizedmásodperc múlva elis tünik )

2016. ápr. 11. 15:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem ezt az AMD videókártya driver csinálta.
2016. ápr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekem régi amd videokártyám van, Hd 3870


windows 10 en csinálja ezt.

2016. ápr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nekem nvidia. de ezzel megnyugtattok. :D fosok a kémprogramoktól.
2016. ápr. 11. 15:39
 4/16 anonim ***** válasza:
Sok minden csinálhatja, egyáltalán nem biztos, hogy vírus. Az automatikusan induló programokat nézd át.
2016. ápr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem vagyok hülye, mint mondtam feladatkezelőt teljesen átnéztem (és feladat kezelő vezérli az automatikusan induló programokat) [link]
2016. ápr. 11. 15:45
 6/16 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem az indítás fület fényképezted le?
2016. ápr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
a winthruster egy hülyeség (letöltöd és fizess aztán nem csinál semmit), azért nem az inditási füelt fotoztam mert tök felesleges összesen csak az nvidia van berakva. [link]
2016. ápr. 11. 18:40
 9/16 anonim ***** válasza:

Akkor feltehetően az dob fel egy CMD ablakot.


A futó folyamatokat azért tök felesleges, mert (gondolom) már nem látszik az az ablak, azaz lefutott a benne futtatott program. Így a futó folyamatok között értelemszerűen nem látszik már.

2016. ápr. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Egyébként én a CCleaner nevű programmal nézem/kezelem az induló programokat. Ott törölni is lehet, nem csak letiltani.


Egyébként van egy-két fura nevű a listádon...

2016. ápr. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!