Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem telepítettem Tomb raider...

Dvid001 kérdése:

Nem telepítettem Tomb raider II staring lara croft nevü játékot de mégis itt van a startmenüben. Valaki ötlet?

Figyelt kérdés
A gépet 2 hete raktam össze a gépem, videokártyán kívűl minden uj benne, senki sem férhet hozzá rajtam kívűl, eddig még csak be sem irtam a a játék nevét, hálozatba van kötve de nincsen joguk irni az én gépemre adatot csak olvasni tudnak. Amugy windows 7 32 bites oprendszert használok és eredeti. Én virusra gyanakszom de semmit sem talált a viruskereső meg én se a neten... Ha valaki segitene azt nagyon megköszönném ;)

2013. jan. 9. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
töltöttél le olasmi játékot a netröl ami automatikus downloaddal és telepitésel jár együtt?
2013. jan. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

igen a steamről a Softonic-tól egy programot.

Azt amugy még elfelejtettem mondani hogy a parancsikon nem mülködik és ha kitörlöm akkor is viszajön...

2013. jan. 9. 22:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor nézd meg a tulajdonságait hogy hol van a program

+ a feladat kezelöbe is tiltsad le és ugy töröld

2013. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Softonic downloadert meg töröld minnél gyorsabban !!


tálca jobb felén nincs leülve? ha igen zárd be!

2013. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

a softonic downloader nem fut és le is töröltem de most nézem a tulajdonságainál hogy ide mutat: C:\Windows\System32\sppsvc.exe

nekem elég furának tünik...

2013. jan. 9. 22:54
 6/7 A kérdező kommentje:
mármint a startmenü parancsikonja
2013. jan. 9. 22:55
 7/7 anonim ***** válasza:

igen a startmenü

Ami meg ide mutat az kell a rendszernek ne bántsad

2013. jan. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!