Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri váltani win10-re?

Megéri váltani win10-re?

Figyelt kérdés

2gb ram, 2x 2,8ghz proci, most win7 van rajta.

A win10 nagyon lefogná?


2016. ápr. 12. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Menne, menne, más kérdés a driver, hogy van e rá.


Megint másik, hogy a Win 7-be még mindig jobban lehet dolgozni.

2016. ápr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Általában netezek csak. Csak most van egy elég speckó hibám, hogy nem tudom újra húzni a gépet. win10-ben meg ugye lehet visszaállítani.. ami elég szuper lenne.
2016. ápr. 12. 21:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Kompatibilitási problémák előfordulhatnak, főleg ha régi hardvereket használsz.

Talán egyik legegyszerűbb ennek leellenőrzése az, ha frissíted a Windows 7-et (frissítések közül a nem fontos frissítést is tedd fel), ekkor a tálcán megjelenik egy Windows 10-re való frissítési felhívás, ott általában kiderül ha van valami fontos probléma. De az esetleges egyéb perifériákkal gond lehet (nyomtató, szkenner...)

Viszont szerény véleményem a 10-ről, egy nagyszerű újítást tett a Microsoft ezzel a rendszerrel. Tetszett, hogy most a felhasználók is komoly beleszólása volt a rendszer fejlesztésében. Windows 8/8.1-es idegesítő hibáit kiirtották és újragondolták. Komolyan átgondolt kezelőfelület, tetszett az új böngészőjük az Edge (csak legyen mindig naprakész, ne úgy mint az IE)

2016. ápr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem éri meg.

Bár nem fogná meg, de komoly problémák lehetnek, most még eleve olyan a 10, hogy tele van hibákkal így ha sokat dolgozol vele, akkor igen sok problémát okozhat, ráadásul ott vannak a kompatibilitási problémák is, ha nem olyan a hardver, akkor az egyébként is problémás rendszer még több problémát tud okozni.

A Windows 7 tökéletes egyenlőre, esetleg a 8.1-et tudom ajánlani, de a 10-et egyenlőre nem.


Ja és kérem a csak netezők, meg a k.rv.keményvagyokmertnekemwin10vanagépemen típusú emberek ne pontozzanak le, mert tudom, hogy ők nagyon kemények, hogy Win 10 van nekik a gépen (mint ha olyan nagy kunszt lenne telepíteni) és a kevés tapasztalatukkal szokás szerint megmondják a frankót, hogy milyen jó, mert nekem is az van.

2016. ápr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is csak "netező" vagyok, de felpontoztam mindenkit. :)
2016. ápr. 13. 22:30
 6/6 anonim ***** válasza:

A netezőket nem úgy értettem :)

Te kikérted mások véleményét, viszont a gépe terén a mindenkinél mindent jobban tudó ember, vagyis a csak "netező" az nem kéri ki mások véleményét, hanem felrakja azt szuper, egyszerűen zseni, azt ugye csak netezik rajta, de szereti azt mondani, hogy minden remekül megy rajta és semmi gond nincs vele, tehát valós tapasztalat nélkül állít bizonyos dolgokat és okoskodik, na az ilyen típusú emberekre adtam azt a jelzőt, hogy netezők, bocs hogy félreérthető volt, nem kellett volna ennyire általánosítanom.

2016. ápr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!