Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az egy hónapja mindennel...

Az egy hónapja mindennel fölszerelt új gépre érkező frissítéseket letöltsem?

Figyelt kérdés
Pontosabban: letöltöttem. Ezek a Java, Firefox, Windows voltak. Jól tettem?
2016. ápr. 14. 06:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Mért ne tetted volna?
2016. ápr. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha ezek így zúdulnak, hosszabb távon nem lassítják nagyon a gépet? A famíliám szerint, csak ha már hiányukban nem tudok megnyitni oldalt, kellene letölteni.
2016. ápr. 14. 08:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Á, nem lassul semmi. Nem tudom miylen Windows-t hsználsz, de a mostaniak már úgy vannak megoldva, hogy plusz helyet se foglalnak a frissítések. Frissíteni azért is érdemes, mert úgy jobban is védve vagy a különböző netről jövő bajok ellen, amik tényleg lassíthatják a gépet. A Java-t is ajánlott mindig a legrisebbet használni, mer telég komoly biztonsági rést tud okozni ha nem friss.
2016. ápr. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Windows 10.

Hozzá nem értőként valahogy így gondoltam én is, annál is inkább, mert az Avast szorgalmazta a frissítést.

Ha már vagy ilyen szíves -nagyon köszönöm - még azt megkérdezném, hogy az egyelőre csak hálózatról működő gépben benne legyen-e az akkumulátor.

2016. ápr. 14. 08:31
 5/7 A kérdező kommentje:
Közben olvastam az akkumulátor kivételéről, hát nem egyértelmű a megítélése. Hagyom, az legalább egyszerű. :)
2016. ápr. 14. 08:44
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Laptop esetében ha sokáig nem használod telepről:

40%-os töltöttség mellett vedd ki a gépből és tartsd hűvös, száraz helyen.

2016. ápr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek.
2016. ápr. 14. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!