Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linux Mint 17.1 Xfce-n hogyan...

Linux Mint 17.1 Xfce-n hogyan tudom elérni, hogy VLC média playerben teljes képernyőn ne maradjon sötét a film azon a területen, ahol feljött a menüsor és a beletekerés felülete?

Figyelt kérdés

Windows XP-n ilyen gond nincs.


A gép egy ASUS P4-P800-VM alaplapos 2.8 GHz procsesszorral, 2x512MB névleges értékű 333MHz-es RAM-mal


A videokártya típusa windowsos Everest program szerint:

Intel(R) 82865G Graphics Controller

Memória mérete 96MB (névlegesen 64MB)

GPU: 266MHz



2016. ápr. 14. 18:07
 1/3 Alain Delon ***** válasza:
Lehet, hogy ez az XFCE sajátossága. Más GUI-n is csinálja? Nekem SUSE/KDE van, de nem tudom kipróbálni, mert nincs fent a VLC. Nálam Kaffeine, Xine, SMPlayer van. Ezeknél ilyet nem észleltem.
2016. ápr. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 nem, mert most letöltöttem egy videót, hogy kipróbáljam és nekem nem olyan. nekem jól működik. Szerintem a linuxod régebbi videókártya drivert használ, mint a windowsod és nem jól kezeli.
2016. ápr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#1.Nálam XFCE alatt nem csinálja...

Kérdéshez:

Az IGP kezelés az az uborka forkok saját betegsége,amit én is megtapasztaltam.Szerintem próbálj felrakni egy másik driver-t az Intel oldaláról de szerintem rakj rá inkább Debian-t.Az IGP-t a netbook-on jobban kezeli mint az azelőtti Lubuntu/Xubuntu/Ubuntu 12.04.

2016. ápr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!