Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért sikertelen 2016. április...

Miért sikertelen 2016. április 15-én a Google Chrome böngésző telepítése Windows XP rendszerre és mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Korábban telepítettem egy csíkkal jelezte, hogy hamarosan nem támogatott az Ön operációs rendszere (XP) de most már a telepítő elindításakor kiírja, hogy nem támogatott operációs rendszer. Ha offline-t telepítek fel akkor pedig azt írja ki, hogy "hiba belépési ponton" és nem indul el. Ötlet??? Köszönöm!

2016. ápr. 15. 10:57
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:

1. Állítsd vissza a dátumot, bár online ellenőrizheti úgy is.

2. Használj más böngészőt, ha már egyszer nem támogatott az XP.

3. Igazából nem ártana új op.rendszert használni, ha már egyszer nem támogatják a programok.

2016. ápr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lajos54 ***** válasza:

Tulajdonképpen, mint előttem írták. Annyi különbséggel, hogy a dátum visszaállítását nem javaslom, mivel az egyéb kavarokat okozna. Hiába tudnád a korábbi verziót feltelepíteni, az első online használatkor ismét közölné, hogy nem támogatja tovább az XP-t...


El kell fogadni (sajnos), hogy az XP-t egyre több program nem támogatja, emiatt kell előbb-utóbb cserélni.

2016. ápr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mintha egy kispolskiba akarnál egy Ferrari motort tenni. Nem fog menni.
2016. ápr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egy koldus intézménynél van ez a helyzet és nincs pénz lecserélni a gépeket. Firefoxxal meg nagyon sok gond van, sok állami oldal nem jön be rajta csak chrome-on. :/ Pentium 4 gépekre 512 MB memóriával aligha menne a win7 rendesen. Az XP legalább fut jó gyorsan.
2016. ápr. 15. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!