Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudok - ingyenesen -...

Honnan tudok - ingyenesen - letölteni olyan PhotoFiltre programot?

Figyelt kérdés
ahol már a kezdő oldal is magyaritva van.Mint például a "file,edit, image" stb. helyett a magyar megfelelőik olvashatók.Továbbá az alattuk levő ikonokra kattintva azok is "tudnak" magyarul.
2010. ápr. 6. 14:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Jaj ,hát ez egyszerű,miután letőtikézted a PHOTO FILTRE-t ,azután lemagyarosítod.

[link]

Írjál ha valamit mégse értesz.

2010. ápr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Igen irok, mert mégsem értem.(Igen ,ilyen a kezdők kenyere)

Szóval letöltöttem, de a menüsor még mindig nem magyar.Habár alatta a magyarositásra az utasitás, de ezt hogyan kell kezelni ahhoz, hogy az asztal szövege is magyar legyen.(Mint ahogy a kérdésben is megjelöltem)

2010. ápr. 6. 15:41
 4/17 anonim ***** válasza:

Nos : Nyisd meg a Photo Filtre mappát.

Itt találod : Sajátgép/Helyilemez C /Program files

[link]

Ebben a mappában van az angol nyelvű /EN/ fájl azt ki kell törölni és a magyar nyelvi fájlt /HU/ meg bedobni a helyére.

Írjál vissza ha nem megy.

2010. ápr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem megy!!!

Eddig eljutottam:


[link]

Ha arra a trans... ra kattintok ahol az eu. van, akkor az artweavwe progi jön elő

2010. ápr. 6. 16:20
 6/17 A kérdező kommentje:
Csak pontositásként: a baloldali mappasorban találtam rá a "photo-ra, erre katt után a jobb oldali felsorolásban tatáltam a "translation En-t" - az előbb EU-t irtam - tehát az előbbire katt, és az artweaver-t kaptam
2010. ápr. 6. 16:29
 7/17 anonim ***** válasza:

Eddig jó.

De most töröld ki a Translation EN-t.

És tedd be a helyére a Tranlation HU-t.

Írjál ám ,várlak.

2010. ápr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

A Translation Hu-t beitram, majd megnyitottam volna de Aa "társitás" nevű ablak jött elő, ahol

"válassza ki a fájl megnyitásához használni kivánt programot"

A felsorolásban a photo filtre nincs benne.

2010. ápr. 6. 17:15
 9/17 anonim ***** válasza:

A Trans...HU t nem kell megnyitnod,csak legyen bent a mappában a Trans...EN helyén.

És ha ezek után bezárod és újra megnyitod a PhotoFiltret akkor már magyarnak kell lennie.

Nos ?

2010. ápr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Szegény embert még az ág is huzza...

Nem lett magyar.

Amit az előbb köldtem linken ott az EN helyébe az HU került:Bezártam, majd a Photo filtert megnyitottam az aszlali linkről, de a menüsor változatlan(File,edit image és igy tovább) majd megnyitottam a minden program-ból, a helyzet változatlan.Valamit elszurhattam volna??

De hát már egészen a kapuig vezettél, amit külön köszönök!!Már csak be kellene lépni.

2010. ápr. 6. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!