Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért ilyen lassú a legújabb...

Miért ilyen lassú a legújabb firefox? Idegileg tönkretesz, legszívesebben széttörném az egész gépet szintre tesz heti rendszerességgel

Figyelt kérdés
Szóval nem szeretném ha törölnék a kérdésem, ezért kihagytam a manapság gyakran hangoztatott szitkokat. Chrome nagyon gyorsan fut, az villámgyors firefoxhoz képest.

2016. ápr. 15. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ffmpeg miatt?

[link]

[link]

2016. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Ez nálam is így van.Nagyon jó Gecko motoros még a PaleMoon és a Seamonkey.Ahogy telik az idő úgy lesz nagyobb bughalmaz,mondjuk erősebb gépen ez nem probléma de gyengébben elég észrevehető.
2016. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

két dolog szokott problémát okozni, lassulást azokon a gépeken amikkel találkozom.

telepakolják minden cuccal, mert rákattintanak mindenre, és végük több kellemetlen kiegészítő is fut háttérben aminek nem kéne...

illetve vannak olyanok akik rengeteget böngésznek, és cache, meg offline adatok gyarapodnak méretesre, és lassítja be a böngészőt.


Minimális kiegészítőkkel, (Adblokc / Ghostery esetleg pár kedvenc) és rendszeres cache törlés adatbázis tömörítés mellet gyors marad a picike.

2016. ápr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3.Nálam egyik sem van jelen.Egyedűl egy Adblock kiegészítő van fent.Érdekes a régi V9-es verzió még normálisan működött.Én úgy gondoltam ahogy lépünk előre a verziószámokon.Most egy 31-es Iceweasel aránylag jól működik de egyenlőre csak tesztelem Live rendszer alatt.A 40-es meg enyhén mondva is bughalmaz...
2016. ápr. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!