Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik, hogy win10-re nem...

Létezik, hogy win10-re nem tudok telepíteni Adobe programot?

Figyelt kérdés
Letöltöttem kipróbálásra az Adobe Premiere-t és After Effects-t és tegnap óta van win10-em. A telepítés végig megy de a végén kiírja, hogy nem sikerült a telepítés. Létezik, hogy csak a win10 miatt?

2016. ápr. 17. 13:37
 1/3 Lajos54 ***** válasza:

Nagy rá az esély.

Amikor megjelent az első Windows 8, több programmal is úgy jártam, hogy nem is engedte telepíteni, hibajelzéssel megszakadt a telepítési kísérlet. A Windows 8.1 már engedte némelyiket, de utána az is közölte, hogy sikertelen.

Felteszem, a 10 is hasonlóképpen működik. Némelyik programhoz lehet már olyan frissített telepítőt találni, ami már a 8 és a 10-es Windows-zal is kompatibilis, bár a 10-ből még jóval kevesebb van ilyen.

2016. ápr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem telepíteni simán hagyja, törölni viszont valamiért nem tudom. így most marhára van fent cs6 meg cc-s verzió is. én meg ezt nem értem
2016. máj. 5. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is win10-em van,a 2015-ös premiere pro CC-t hagyta rendesen telepíteni,és működik is rendesen.
2016. máj. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!