Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez a videofelvevő program...

Ez a videofelvevő program miért akadozik így?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Screen Recorder nevű videofelvevő programot, de iszonyatosan "villogva" veszi fel a felvételt. Mármint a felvevéskor nincs vele probléma, de miután felvettem, és visszanéztem, azt látom, hogy hihetetlenül akad az egész, mintha laggolna, és szinte teljes mozdulatokat ugrik át, illetve sokszor el is sötétedik a képernyő egy pillanatra. A számítógépemnek bírnia kéne 4 GB RAM-mal, meg 2 GB-os videókártyával, meg úgy elég jónak számít minden más is benne. Tehát én arra gondolok, hogy nem a hardverek okozzák a problémát, hanem valami más. Ha úgy gondoljátok, hogy rossz minőségű videófelvevő programot használok, akkor kérlek mondjatok egy jobbat. Köszönöm.
2016. ápr. 17. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:

" A számítógépemnek bírnia kéne 4 GB RAM-mal, meg 2 GB-os videókártyával, meg úgy elég jónak számít minden más is benne."


a 2gb vram semmit nem jelent és a ram sem igazán sok.. a felvevés pedig valószínűleg a proci végzi így semmit nem tudtunk meg.. írd le pontosan milyen géped van.. pontos típusokat és ne számadatokat..és mondjuk jó lenne tudni azt is hogy mit akarsz felvenni milyen felbontás milyen fps etc.. viszont próbáld ki a fraps-et azt hiszem 30sec-et vagy 1 percet ingyen fel lehet vele venni, ott ha lagg van biztos hogy hardveres hiba

2016. ápr. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam a fraps-ról, hogy egy nagy sz@r.. Már bocsi, de szinte minden egyes helyen ezt hallottam róla. Azt is mondták, hogy a felvételei nagyon sokat foglalnak, és nagyon laggol. Mindenhol ezt a Screen Recorder nevű programot ajánlották.
2016. ápr. 18. 00:09
 3/9 A kérdező kommentje:

A procim:


AMD Phenom(tm) II X4 955 Processor 3.20 GHz

2016. ápr. 18. 00:13
 4/9 A kérdező kommentje:
64 bites Windows 7-em van, a merevlemez meg 600 GB-os, de az is nagyon jó, tehát nem elavult.
2016. ápr. 18. 00:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Érdemes kipróbálni a Fraps-et, mert az a legkisebb erőforrású felvevő progi. Mivel valós időben nem tömörít. ezért viszont cserében nagy a fájlméret.

Ha azzal is akad, akkor nincs más alternatíva.

Hacsak nem a vga saját felvevője.

Nvidia esetén, shadowplay a neve.

2016. ápr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az említett szoftvert, szóval konkrétan azzal kapcsolatban nem tudok mit tanácsolni, lehet, hogy nem is a géped, hanem a program hibája, amit lehet orvosolni. Ha a Screen Recorderrel nem jutsz dűlőre: én Bandicamet használok és kifogástalanul működik. Egyfelől az én gépem paraméterei a processzortól eltekintve jobbak a tiednél, de mivel a Bandicamben a felvétel minden aprócseprő aspektusát lehet konfigurálni, szerintem kipróbálhatnád, hátha jobban viseli a masinád. Ha ez se jön be, megpróbálhatod a fentebb említett Fraps-et is, de én személy szerint nem kifejezetten szeretem, mivel egy instabil sz@r.
2016. ápr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem engedi letölteni a vírusirtóm (Avast) a fraps-ot. Vírusnak érzékeli, én meg nem változtatok semmit rajta, ha ő úgy érzékeli, akkor én úgy is tekintek rá. Tehát a fraps-sal nem is próbálkozok.
2016. ápr. 18. 17:07
 8/9 A kérdező kommentje:
A Bandicamot megpróbálom.
2016. ápr. 18. 17:08
 9/9 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, a Bandicam még jobban akadozik! És annyira villog, hogy a felvett videó szinte visszanézhetetlen.
2016. ápr. 18. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!