Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 miatt lassan...

Windows 10 miatt lassan csinálok saját forumot ennek annyi baja van hogy ne tovább. Áruházban minden amit letöltök megnyítom majd vagy azzonal vagy kis idő múlva (10sec) kilép. Több alkalmazással is probáltam. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 19. 10:28
 1/4 TheFreshPrince válasza:
Evvel a problémával én még nem találkoztam, minden esetre javasolnék egy cash ürítést és egy registry cleart. (Pl. CCleaner-el elég hamar megvan) Milyen win10-et használsz? Milyen hardwarerrel?
2016. ápr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért írod ki óránként ugyan azt a kérdést ?
2016. ápr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Van CCleanerem, megprobálom amit mondták.

AMD FX 6300, 8GB RAM, AMD RADEON R7 2GB,

Windows 10 Pro N

Kérdés muszály volt még 1x kiírom mivel elírtam sorry.

2016. ápr. 19. 11:00
 4/4 A kérdező kommentje:
Cash ürités bövebben? mostmár ki írja dungeon hunter 5 nél amit szeretnék futtatni hogy nem tud kapcsolodni a nethez, és nézem meg a net kapcsolatom. Többi alkalmazásnál simán csak belép egy pillanatra és bezárul.
2016. ápr. 19. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!