Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel lehet megszüntetni a...

Mivel lehet megszüntetni a videóban a villódzást?

Figyelt kérdés
Timelapse videót csináltam egy naplementéről, a fényképezőt beállítottam úgy hogy lehetőleg a hirtelen fényváltozásokra ne legyen érzékeny de mégis került a videóba egy enyhe kis villogás, pár képnek a fényerőssége picit magasabb. Mivel nem szeretnék egyesével végigmenni a képeken és beállítgatni megfelelőre a fényerejét (mivel több ezer képről van szó) így arra gondoltam hogy valami programmal ezt megpróbálnám kiszűrni, de nem tudom mivel és hogyan csináljam, ebben kérném a segítségeteket. Meg van nekem az After effects de nem igazán használtam még és így nem tudom mit lehet vele csinálni. Tudnátok segíteni ebben hogy egy szép videót állíthassak össze? A segítséget előre is köszönöm!

2016. ápr. 19. 23:01
 1/1 TheFreshPrince válasza:
Ha kikapcsolod a monitort, akkor az biztosan megoldja a villódzást :) Viccet félre téve, after effects-el viszonylag könnyű dolgod van, keresel egy scriptet google-n ami azokra a beállításokra vonatkozik, amelyeket neked át kell álítanod, beállítod az értékeket és végig küldöd a scriptet az összes képen. (Lehet, hogy van erre egyszerűbb megoldás is, én most hirtelen pl így csinálnám meg).
2016. ápr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!