Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jegyzetfüzet program, ami...

Jegyzetfüzet program, ami egyaránt jó tabletre és számítógépre?

Figyelt kérdés

Sikerült a tabletemet elrontanom, és most nincs nálam, viszont a későbbiekben azon akarom folytatni a jegyzetírást. Addig is gépen elkezdeném, és biztonsági másolatot is csinálnék belőlük majd a tabról a gépre, ha esetleg újból megtörténne a baj.

Tehát olyan program kéne, ami arra is alkalmas, hogy a jegyzeteimet át tudjam húzni a tabletről a gépre - és fordítva.

Lehet hogy kicsit bonyolultan írtam le, bocsi.



2016. ápr. 22. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy alap szövegszerkesztővel txt fájlokat készítesz és ezt meg tudod nyitni gépen is. Ezen belül hogy melyik szerkesztő már csak a te igényeiden múlik.
2016. ápr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lajos54 ***** válasza:
Egyetlen hátránya talán a Jegyzetfüzetnek, hogy csak a legminimálisabb szerkesztést engedélyezi. Tehát (mint előttem is írták) egyszerű txt fájt lehet vele menteni, de nem lehet például vastag, dőlt és hasonló dolgokat. De az alap szövegre jó.
2016. ápr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát jobban szerettem volna valami élvezhetőbbet
2016. ápr. 22. 12:37
 4/4 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!