Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik-e legális és nem...

Lokiju115 kérdése:

Létezik-e legális és nem fizetős Dreiver ellenőrző és javító program?

Figyelt kérdés
an egy Acer laptopom.Gyárilag win8 volt rajta de ráfrissítettem a win10-et.A videokártyám azóta szaggat a gépem.Letöröltem megkerestem az aktuális videokártyát leszedtem de nem változott ez a dolog(Szaggat és leáll).Illetve folyamatos a Broadcom 802.11 Network Adapter hibát dobja ki.Rákerestem de sehol nem találtam olyan oldalt ahonnan ezt le tudtam volna tölteni,csak vírusos és fizetős programokat adta meg.

2016. ápr. 22. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
De az ilyen programok semmi csodát nem csinálnak.Gondolom nincs win 10-re driver ezért szerintem állj vissza 8-ra.
2016. ápr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
IObit Driver Booster demoja amit kipróbálhatsz. Ez a jobbak közül van, de óvatosan a telepítésnél...vegyél ki minden pipát ami más mint maga a program.
2016. ápr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként hardver azonosító alapján lehet keresni. [link]
2016. ápr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hominida ***** válasza:
100%
Rakass össze egy telepítőlemezt a géped összes driveréből, és arról majd te telepítsd őket, ne egy program. Megbízhatóbb.
2016. ápr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek mindjárt kipróbálom meg csinálok egy cd-t is.
2016. ápr. 23. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!